Lecznica w Czernichowie - jesteśmy z Wami od 1989 roku

 
    Nasza Lecznica istnieje, bo kochamy zwierzęta. Cieszy nas dobre samopoczucie naszych podopiecznych. Ogromną uwagę poświęcamy nie tylko leczeniu, ale także zabiegom profilaktycznym - aby wyprzedzić rozwój chorób. Staramy się leczyć skutecznie i tak, aby nie ulegać kompromisom. Słuchamy uważnie właścicieli naszych podopiecznych, jednocześnie słysząc samych pacjentów.
 
    Lecznica w Czernichowie istnieje od 1989 roku. Początkowo gabinet - dziś placówka zatrudniająca kilku lekarzy i personel pomocniczy. Przez ponad 20 lat zaufało nam wielu właścicieli naszych pacjentów. Rocznie przeprowadzamy niemal dziesięć tysięcy wizyt, w tym kilkaset złożonych zabiegów chirurgicznych. Od początku działalności gromadzimy i wzbogacamy doświadczenia. Trudno zliczyć, ile wieczorów zeszło na rodzinnych dyskusjach: co można było zrobić lepiej, jak się zachować w przyszłości, jak skuteczniej leczyć korzystając z coraz nowszych technologii. Za nami długa droga, a przed nami kolejne wyzwania: od wielu lat istniejemy w internecie i jako pierwsza lecznica w Polsce wdrożyliśmy terminarz internetowy w pełni zintegrowany z systemem w lecznicy. Przywiązanie do tradycji oraz wypracowane przez lata standardy stawiają dobro pacjenta zawsze na pierwszym miejscu. Możecie nam zaufać - jesteśmy tu od zawsze... i zawsze.

    Miło nam odnotować, że marka Lecznicy znalazła uznanie nie tylko w bezpośredniej okolicy. Coraz częściej trafiają tu z pupilami mieszkańcy Krakowa - w końcu to tylko 20 minut od centrum miasta.
 
    Od zawsze staramy się, aby nasza oferta była jak najbogatsza i stosowna do aktualnej sytuacji. Cały czas podnosimy własne kwalifikacje, a od 2010 roku aktywnie wspomagamy kształcenie młodzieży. To właśnie u nas szkolą się na praktykach przyszli lekarze i technicy weterynarii.
 

    Lecznica w Czernichowie:  doświadczony personel i najnowocześniejsza aparatura medyczna, aby Twojemu pupilowi zapewnić profesjonalną opiekę. Najlepszą.